StaffCop Standard

Oprogramowanie do monitorowania bezpieczeństwa komputerów oraz danych korporacyjnych
Zamów ceny od 92.00 PLN

Program do kontroli komputera StaffCop Standard

StaffCop Standard pozwala na monitorowanie wszystkich działań na firmowych komputerach i zapobiega nieuprawnionej dystrybucji poufnych danych korporacyjnych.

Bezpieczeństwo informacji zawsze jest priorytetem każdej poważnej firmy. Istnieje coraz większe zapotrzebowanie na rozwiązania zapewniające monitorowanie pracowników w zakresie bezpieczeństwa danych, oraz kontrole czasu pracy i wydajności pracowników.

Program do monitorowania komputera StaffCop pozwala na skuteczne zapobieganie, wykrywanie i reagowanie w celu zmniejszenia zagrożenia związanego z utratą danych firmowych. Specjaliści IT, którzy korzystają z programu StaffCop mogą odpowiednio kontrolować zasoby firmy pod kątem naruszania bezpieczeństwa danych i zapobiegać ich wyciekaniu.

Główne możliwości StaffCop Standard:

  • Monitorowanie stron www, np. portali społecznościowych - wszystkie akcje na stronach takich jak Facebook, Twitter, MySpace czy Nasza-Klasa są zapisywane i przedstawiane w raportach. Jesteś w stanie wykonać podgląd pulpitu innego komputera, podejrzeć wiadomości, zdjęcia i inne materiały oglądane przez użytkownika (pracownika).
  • Śledzenie wyszukiwanych fraz - dzięki naszej aplikacji możesz śledzić wszystkie poczynania swoich pracowników w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, Yahoo, Yandex itp.
  • Rozbudowany moduł analizy i statystyk wykorzystania czasu pracy, gdzie będziemy mieli wszelkie informacjie na temat uruchomionych aplikacji, odwiedzonych witryn, włączonych gier czy rozmów w komunikatorach.
  • Przechwytywanie obrazów – zrzuty ekranu są robione co zdefiniowany okres czasu i są dostępne w każdej chwili z panelu administratora.
  • Korespondencja z komunikatorów, czatów i klientów poczty jest monitorowana i zapisywana, dzięki temu mamy w nią wgląd na bieżąco.
  • Wbudowany keylogger (monitorowanie klawiatury) zapewnia dostęp do haseł zarówno do portali społecznościowych jak i innych stron gdzie pracownik się logował.
  • Tryb ukryty - w tym trybie cały system StaffCop jest ukryty na komputerze użytkownika, dzięki temu nie jest on w stanie samodzielnie stwierdzić czy jest monitorowany.
  • Istnieje również możliwość śledzenia działań na plikach, drukowanych dokumentach, połączeniach USB, instalowanych aplikacjach i wiele więcej.
  • i o wiele więcej.

Program do monitorowania komputera StaffCop Standard pozwala na ocenę i zwiększenie wydajności pracowników, a także zwiększa poziom bezpieczeństwa danych korporacyjnych. Oprogramowanie umożliwia śledzenie korespondencji, w tym również zawartość załączników. Wszystkie działania użytkownika komputera są monitorowane i zapisywane przez StaffCop Standard, co pozwala na analizę efektywnego wykorzystania czasu pracy pracownika.

Aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości oprogramowania StaffCop prosimy o przejście na stronę "Możliwości i funkcje".