StaffCop Home Edition

Oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Zabezpiecz swoje dziecko przed negatywnym wpływem Internetu
Zamów ceny od 79.00 PLN

StaffCop Home Edition to program do kontroli rodzicielskiej z unikalnymi funkcjami do monitorowania bezpieczeństwa dzieci w sieci internet, oraz pełnej kontroli komputera dziecka. Ta wersja StaffCop została zaprojektowana specjalnie do użytku domowego. Komputer i Internet powinien być miejscem, gdzie dzieci mogą się uczyć, poznawać przyjaciół, rozwijać zainteresowania, a także umiejętności. Ale niestety nie zawsze do tego służy, nasze dzieci muszą być chronione przed spędzaniem zbyt długiego czasu przed komputerem grając w gry lub marnując czas na bez produktywne oglądanie stron internetowych. Kolejnymi argumentami za monitorowaniem ich działalności są niebezpieczeństwa płynące z kontaktu z nieznajomymi oraz z odwiedzania witryn ze szkodliwą treścią. Dlatego właśnie konieczne jest zainstalowanie StaffCop Home Edition na komputerach, z których korzystają nasze dzieci. Pomoże to zapobiec odwiedzaniu stron internetowych, które są wyraźnie nieodpowiednie dla dzieci i młodzieży.

Główne możliwości oprogramowania StaffCop Home Edition:

  • Tryb ukryty dla całego systemu StaffCop przez co bardzo trudno znaleźć i zlokalizować wszystkie procesy StaffCop i określić czy działają czy nie.
  • Moduły Analizy pozwalają na generowanie wykresów i statystyk, pokazujących ile czasu dziecko spędza grając w gry, używając aplikacji, odwiedzając strony internetowe i rozmawiając w komunikatorach.
  • Dostęp z panelu administracyjnego do zrzutów ekranu, które mogą być przechwytywane nawet co kilka minut.
  • Dostęp z panelu administracyjnego do całej korespondencji e-mail oraz z komunikatorów stacjonarnych i czatów on-line.
  • Wbudowany keylogger do zapisywania wszystkich znaków z klawiatury, dzieki czemu jest możliwość dostępu do haseł dziecka na różnych portalach.
  • Możliwość śledzenia wszystkich operacji w systemie operacyjnym, operacji na plikach, katalogach jak również instalowanych i usuwanych aplikacji.
  • Możliwość monitorowania całej aktywności na portalach społecznościowych. Podgląd wiadomości, zdjęć, komentarzy umieszczanych w internecie przez dziecko.
  • Wgląd w wyszukiwane hasła we wszystkich wyszukiwarkach internetowych, pozwalający określić czym w tej chwili interesuje się Twoje dziecko.

Dziecko nie odkryje działania programu kiedy działa on w trybie ukrycia, ponieważ nie jest on widoczny w aktualnie uruchomionych aplikacjach, ani nie znajduje się na liście programów.

Wszystkie materiały zebrane podczas monitorowania są zaszyfrowane i mamy do nich dostęp tylko z zabezpieczonego hasłem panelu administracyjnego.

Bezpieczeństwo dziecka w Internecie i co za tym idzie kontrola komputera dziecka, to aspekt który warto rozważyć. Monitorowanie stron internetowych, monitorowanie klawiatury i kontrola pracy komputera pozwalają mieć wgląd w zainteresowania i potencjalne problemy dzieci, na które dzięki kontroli rodzicielskiej komputera możemy w porę zareagować.

Główna różnica od StaffCop Standard jest, taka że StaffCop Home Edition jest przeznaczone do użytku domowego i zoptymalizowany do pracy na jednym komputerze, a mimo to zawiera wszystkie ważne funkcje monitorowania i śledzenia z wersji Standard.