Kup program do monitorowania komputera

Zamów StaffCop Standard

StaffCop Standard - cena za program różni się w zależności od liczby komputerów, które chcemy monitorować. Licencja uprawnia do bezpłatnej aktualizacji w ramach wersji. Prosimy zapoznać się z poniższym schematem rozkładu cen.

Purchasing StaffCop Standard
Liczba komputerówCena za stanowisko:
1 komputer
205 PLN
od 2 do 20
187 PLN
od 21 do 50
172 PLN
od 51 do 100
161 PLN
od 101 do 300
154 PLN
od 301 do 500
143 PLN
wiecej niż 500
139 PLN

Liczba komputerów:    (łączny koszt: 35 PLN)

Składając zamówienie zgadzasz się z postanowieniami regulaminu


Aby dokonać obliczenia łącznej ceny wystarczy wpisać liczbę licencji jaką chcesz wykupić. Następnie jeżeli chcesz zamówić program musisz kliknąć przycisk "Zamów". Jak tylko wpłata zostanie zaksięgowana, w tym samym dniu roboczym wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem rejestracyjnym. Prosimy również o informację jeżeli potrzebujesz faktury na zakup oprogramowania.

Zamów StaffCop Home Edition

Purchasing StaffCop Home Edition
Liczba komputerówCena za stanowisko
1 komputer
158 PLN
od 2 to 5
147 PLN
od 6 to 10
132 PLN
więcej niż 11
117 PLN

Liczba licencji:    (Razem: 33 PLN)

Składając zamówienie zgadzasz się z postanowieniami regulaminu

Show resellers in United States

Dostawa

Twój klucz licencyjny zostanie dostarczony za pomocą poczty elektronicznej

Zaraz po zamówieniu otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcją instalacji i aktywacji naszego oprogramowania. Jeżeli nie dostałeś od nas informacji rejestracyjnej przez 2 dni, prosimy o kontakt.

Uaktualnienia

Przez okres jednego roku od zarejestrowana kopii oprogramowania, wszystkie uaktualnienia do najnowszych wersji są darmowe. Po tym okresie Twój program beddzie nadal działał lecz nie bedziesz miał możliwości pobierania nowych wersji.

Uaktualnienia nie są obowiązkowę, jeżeli odpowiada Ci używana wersja StaffCop możesz ją używać tak długo jak będzie spełniała oczekiwania. Jednakże nowe wersje zazwyczaj mają dużo większe możliwości i pozwalają lepiej monitorować stanowiska komputerowe

Koszt licencji aktualizacyjnej to 60% ceny aktualnych produktów. Prosimy o kontakt jeżeli jesteś zainteresowany rozszerzeniem licencji.

Zniżki edukacyjne i dla organizacji non-profit

Oferujemyspecjalne warunki dla organizacji edukacyjnych i non-profit. Prosimy o przesłanie statusu prawnego państwa organizacji a prześlemy specjalne warunki korzystania z oprogramowania